אודותינו | | תיאטרון השורה הראשונהתיאטרון השורה הראשונה

אודותינו

בתיאטרון השורה הראשונה אנו מציעים לכם הצגות קטנות ומופעי ובידור איכותיים, מקצועיים ומושקעים. כאלה שיצחיקו, ילהיבו, ירגשו ויפתיעו…

 

המופעים שלנו מתאימים לימי גיבוש, כנסים, וועידות וכמובן ימי חג ושמחה. על הבמה, באולם האירועים, בחדר הישיבות במשרד, על הדשא בבריכה או בסלון…

 

אנו יודעים כמה קשה אתם עובדים על הפקה של אירוע. וכמה חשוב שבמופע ובתכנית יהיה את אותו מרכיב מיוחד, שקשה לקרוא לו בשם, אך כאשר הוא נוכח, נוצר אירוע בלתי נשכח, הגורם לאנשים לחכות לפעם הבאה!

 

בשורה הראשונה תשלמו מחירים נכונים והגיוניים, ללא מתווכים ובקשר ישיר עמנו האמנים.

 

אנו מגיעים לכל מופע והצגה עם ציוד הגברה ותאורה מעולים. אנו גם נדע לייעץ במידת הצורך ולהתאים את המופע או ההצגה לאירוע ולחלל העומד לרשותכם.

 

את השורה הראשונה הקימו גבריאל הדר, עידן טולדנו, קרן גולדבלט ואייל רוזלס –  יוצרים ושחקנים מוכרים מהתיאטרון, הקולנוע והטלויזיה, בעלי הבנה ונסיון של 20 שנה בתחום אירועים ומופעים לחברות ומרכזי תרבות.

 

 

IMG_8085

אייל רוזאלס – שחקן ובמאי : "הבורר","בית המשאלות, "מבצע סבתא" ,"משחק החיים" ,"ללכת על המים" ,”המשאית", "על הקו", "האסונות של נינה" , "מיכאלה" , "לא לפני הילדים" ,”האלופה", קמפיין למגה בעיר -"פרנק סינטה" , "האח של דריקס", ועוד ועוד…. תיאטרון בית לסין – "שיינדלה" , "עלמה ורות", הבימה – “תמונות מחיי הנישואים" תיאטרון ב"ש: "אפריל הקסום", “קומדיה של טעויות", "השחף" -, ועוד ועוד..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קרן גולדבלט – בוגרת הסטודיו למשחק של יורם לוינשטין , שחקנית בתיאטרון קומיקיון, אנסמבל פלייבק, תיאטרון המדורה "קרטושקס", מדריכה דרמה במכון ויצמן.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

banner-bottom

 אביחי - קידום ובניית אתרים